close
loading

Usługi remontowo budowlane

TELEFON: 791 147 101

Wrocław i okolice

Kompleksowe wykończenia i remonty domow i mieszkań

Firma RM-GROUP zajmuje się między innymi remontami mieszkań, pracami typowo budowlanymi jak i wykończeniami wnętrz Państwa domów.  Działamy nie tylko we Wroclawiu, ale również w okolicach. Profil naszej działalności to remonty mieszkań i kompleksowa adaptacja wnętrz w mieszkaniach, domach, apartamentach i rezydencjach.

 

 

Co cechuje remonty i wykończenia jakie przeprowadzamy?

Wykonany przez nas remont czy wykończenie wnętrza mieszkania cechuje przede wszystkim kompleksowość. Podejmujemy się bowiem wykończenia wnętrz mieszkań w stanie deweloperskim, a także remontów mieszkań z rynku wtórnego.

Na co możecie Państwo liczyć podejmując współpracę z naszą firmą?

Na życzenie klienta przygotujemy także zestawienie materiałów budowlanych, które będą niezbędne do przeprowadzenia danego remontu mieszkania, czy domu. Dzięki takiemu podejściu zyskują Państwo całkowity obraz kosztów wykończenia Państwa mieszkania bądź innego lokalu wymagającego prac budowlanych. Takie podejście pozwala zaplanować odpowiednio wcześniej środki finansowe na ten cel, a co za tym idzie zwiększa świadomość Klienta o wielkości prac związanych z danym zleceniem.

 

 

CO NAS WYRÓŻNIA

Wysoka jakość

Terminowość

Solidność

Wrocław i okolice 

telefon : 791 147 101 

NIP: 8961584779